O firmie

Wywrotnice i podnośniki dla przemysłu spożywczego

Boxlifter rozpoczął działalność w 2015 roku. Lata doświadczenia i ciężka praca zaowocowały zaufaniem naszych Klientów, dlatego dziś dostarczamy wywrotnice i podnośniki do zakładów na całym świecie.

Od kilku lat nieustannie rozwijamy naszą ofertę wywrotnic i dostosowujemy je do różnorodnych potrzeb rynku. Z roku na rok sprzedaż naszych maszyn wzrasta o ponad 100%, co utwierdza nas w przekonaniu, że ciągłe stawianie na jakość oraz rozwój jest właściwie obranym kursem.
Zaufanie, którym co roku obdarzają nas klienci napawa nas dumą, ale jednocześnie motywuje do jeszcze cięższej pracy, aby nasze wywrotnice stały się standardem w każdym zakładzie przetwórstwa spożywczego.

Od zawsze stawiamy na elastyczność, bezpieczeństwo i higienę, dlatego nieustannie pracujemy nad usprawnieniem każdego etapu procesu produkcyjnego, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości. 
 


 

Stawiamy na:

  • o-firmie_1.jpgDoświadczenieBoxlifter tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, eksperci w dziedzinie budowy maszyn i spawania. Każdą wywrotnicę wykonujemy od początku do końca- od stworzenia projektu maszyny dostosowanej do indywidualnych preferencji Klienta, po produkcję oraz uruchomienie urządzenia w miejscu pracy.
  • experience.jpgKomunikacjaZapraszamy do kontaktu. Chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaoferujemy odpowiednie rozwiązania. Zaproponujemy również spotkanie w Twoim zakładzie, podczas którego dokonamy pomiarów i upewnimy się, czego oczekujesz.
  • Wysoka jakość produktówZaufało nam dziesiątki firm, zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Lojalni klienci wracają do nas po kolejne wywrotnice, a my realizujemy nowe projekty. Przemyślana konstrukcja, niezawodne podzespoły i staranne wykonanie gwarantują jakość naszych urządzeń.
  •  
© Boxlifter. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk