Oferta

Wywrotnica do dzież

TYP BMDZ

Wywrotnica typ BMDZ jest przeznaczona do obsługi dzież. Ten model służy do przenoszenia ciasta z dzieży do leja zasypowego lub na stół piekarniczy. Urządzenie produkowane jest w wersjach dla wszystkich typów i producentów dzież. Mobilna podstawa na kółkach pozwala na przemieszczanie urządzenia między halami.
Specyfikacja:
height.svg Standardowa wysokość wysypu około 1000 mm
weight.svg Maksymalne obciążenie 900 kg
power.svg Zasilanie sieciowe 400V lub akumulator
stuff.svg Materiał stal nierdzewna INOX
angle.svg Kąt przechylenia od 0° do 115°
basis.svg Podstawa mobilna na kołach ze stopami stabilizującymi
handle.svg Uchwyt pojemnika uchwyt dzieży z dwoma bolcami wychodzącymi z wywrotnicy
alarm.svg Sygnalizacja opuszczania tak
options.svg Opcje siatka osłonowa, sygnalizacja świetlna, skrobak
 • PODSTAWADostępne są 2 rodzaje wywrotnic - mobilne i stacjonarne. Urządzenia stacjonarne stawiamy na 4 stopach i poziomujemy w miejscu pracy. Takie rozwiązanie jest odpowiednie dla klientów, którzy będą korzystać z wywrotnicy w jednym miejscu. Jeśli na hali nie ma dość miejsca, aby wywrotnica mogła stać tam "na stałe" i trzeba chować ją w magazynie, lub konieczne jest przemieszczanie maszyny między halami, oferujemy wywrotnicę na mobilnej podstawie na kołach z hamulcem. Istnieje również opcja wyboru wysuwanych w czasie pracy stóp stabilizujących.
 • ZASILANIEBoxlifter proponuje dwa rodzaje zasilania: akumulatorowe (bateria z ładowarką) lub sieciowe 400V. Wywrotnica zasilana akumulatorowo pozwala na pracę w miejscach, gdzie nie ma stałego zasilania lub użycie kabla jest kłopotliwe. Zasilanie sieciowe 400V natomiast, zapewnia większą moc wywrotnicy i jest gwarancją gotowości urządzenia do pracy, nawet gdy akumulator nie zostanie wcześniej naładowany.
 • STEROWANIEWywrotnice Boxlifter mają dwa niezależne włączniki, po obu stronach. Takie rozwiązanie powoduje, że urządzenia są bardzo ustawne i nie mają problemu z pracą przy stole roboczym. Pilot sterujący na kablu pozwala operatorowi w każdej chwili kontrolować zarówno tempo, jak i poziom wysypu.
 • WYSOKOŚĆ WYSYPUWywrotnice Boxlifter mogą wywracać na wysokość od 950mm do 1600mm. Mamy możliwość dopasowania wywrotnicy do wymaganego poziomu. Jeśli zachodzi potrzeba wywracania na większą wysokość i nie jest możliwe zapewnienie bezpiecznej pracy wywrotnicy mobilnej, zalecamy zastosowanie wywrotnicy słupowej.
 • OBCIĄŻENIENasze urządzenia mogą podnosić ciężar do 900 kg. W przypadku, gdy konieczne jest wywracanie większego ciężaru, np. 1200 kg, istnieje możliwość dodania kolejnego siłownika. Takie rozwiązanie pozwala na płynną i bezpieczną pracę wywrotnicy.
 • MATERIAŁWszystkie wywrotnice Boxlifter produkowane są wyłącznie ze stali nierdzewnej Inox. Dotyczy to każdego z elementów maszyny - kół, konstrukcji, siłowników i tacy wysypowej. Możliwe jest również poddanie całego urządzenia lub niektórych jego elementów elektropolerowaniu.
 • KĄT PRZECHYLENIAStandardowy kąt przechylenia naszych wywrotnic to 100° - 115°. Życzenie klienta co do tego elementu, jest oczywiście uwzględniane w projekcie.
 • SIŁOWNIKBoxlifter w swoich urządzeniach stosuje własnej produkcji siłowniki. Takie rozwiązanie daje nam pewność, że siłownik został dobrany prawidłowo i jest dopasowany do odpowiednich obciążeń.
 • UCHWYT POJEMNIKAUchwyt pojemnika w naszych wywrotnicach jest dopasowywany tak, aby był kompatybilny z obracanym pojemnikiem. To klient decyduje, po której stronie pojemnika ma on być chwytany.
 • SYGNALIZACJA OPUSZCZANIAKażda wywrotnica spełnia wymogi BHP i posiada dźwiękową sygnalizację opuszczania. Możliwe jest również zamontowanie sygnalizacji świetlnej lub siatki osłonowej, które dodatkowo poprawią bezpieczeństwo pracowników.
 • STÓŁ ROBOCZY PRZESYPOWYIstnieje możliwość zaprojektowania i wykonania dodatkowych akcesoriów, takich jak przesypowy stół roboczy.
 • ZASTRZEŻENIA PRAWNEInformacje na temat produktów na stronie www.boxlifter.eu oraz w ofertach ogólnych mogą się różnić się od specyfikacji maszyn oferowanych w sprzedaży. Wiąże się to z indywidualnymi życzeniami klienta i zmianami konstrukcyjnymi. Boxlifter zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w danych technicznych i wyglądzie maszyn bez wcześniejszego uprzedzenia. Wszystkie dane zawarte na naszych stronach służą jedynie celom informacyjnym i nie mogą być podstawą roszczeń prawnych.
powrót
© Boxlifter. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk