Wywrotnice szerokie

Wywrotnica do skrzyniopalet 1200×1000 mm

TYP BMS1000

Wywrotnica do skrzyniopalet BMS1000 to najpopularniejszy model wywrotnic mobilnych, kompatybilny z pojemnikami o podstawie 1200x1000mm. Model BMS1000 to tzw. wywrotnica szeroka. Obsługiwany pojemnik jest umieszczany na profilach „L”, co daje możliwość podjazdu wózkiem paletowym. Maszyna ta jest dedykowana wszystkim dostępnym na rynku palboxom o podstawie 1200x1000mm, bez względu na ich wysokość. 
Specyfikacja:
height.svg Standardowa wysokość wysypu około 1000 mm
weight.svg Maksymalne obciążenie 700 kg
power.svg Zasilanie sieciowe 400V lub akumulator z ładowarką
stuff.svg Materiał stal nierdzewna INOX
angle.svg Kąt przechylenia od 0° do 115°
actuator.svg Siłownik ze stali nierdzewnej
basis.svg Podstawa mobilna na kołach ze stopami stabilizującymi
handle.svg Wysyp poprzez krótszy bok pojemnika
alarm.svg Sygnalizacja opuszczania dźwiękowa
options.svg Opcje sygnalizacja świetlna opuszczania, siatki osłonowe
 • KONSTRUKCJADostępne są 2 rodzaje wywrotnic - mobilne i stacjonarne. Urządzenie mobilne można przemieszczać między stanowiskami pracy. Zastosowanie stóp wahliwych daje możliwość regulacji stabilizacji urządzenia nawet jeśli posadzka nie jest równa. Wywrotnice stacjonarne są kotwione na stałe do posadzki. Dotyczy to głównie urządzeń słupowych, z wysokim poziomem wysypu.
   
 • ZASILANIEBoxlifter proponuje dwa rodzaje zasilania: akumulatorowe (bateria z ładowarką) lub sieciowe 400V. Wywrotnica zasilana akumulatorowo pozwala na pracę w miejscach, gdzie nie ma stałego zasilania lub użycie kabla jest kłopotliwe. Zasilanie sieciowe 400V natomiast, zapewnia większą moc wywrotnicy i jest gwarancją gotowości urządzenia do pracy, nawet gdy akumulator nie zostanie wcześniej naładowany.
 • STEROWANIEWywrotnice Boxlifter wyposażone są w pilot sterujący na kablu. Za pomocą pilota operator decyduje o tym, w którym momencie zatrzymać wychył, czy opuścić pojemnik do pozycji zerowej. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolowanie tempa wysypu. Istnieje również możliwość zastosowania dodatkowych przycisków sterowania, umieszczonych na ramie wywrotnicy, czy  po zewnętrznej stronie siatek osłonowych.
 • WYSOKOŚĆ WYSYPUWywrotnice Boxlifter mogą podnosić i przechylać pojemnik na wysokość od 900 mm do nawet 3000 mm. Mamy możliwość dopasowania wywrotnicy do wymaganej wysokości wysypu. Poziom wysypu definiuje rodzaj wywrotnicy- mobilna, słupowa dwu-słupowa (bramowa).
 • OBCIĄŻENIENasze urządzenia mogą podnosić ciężar do 300 kg do 1200 kg. W zależności od wagi produktu wraz z pojemnikiem dobierami odpowiedni gabaryt ramy, tak aby wywrotnica była stabilna i bezpieczna.
 • MATERIAŁWszystkie wywrotnice Boxlifter produkowane są ze stali nierdzewnej AISI304 (lub AISI316). Dotyczy to każdego z elementów maszyny - ramy konstrukcji, siłownika i tacy wysypowej. 
 • KĄT PRZECHYLENIAStandardowy kąt wychyłu naszych wywrotnic to 100° - 115°. Staramy się uwględniać w projektach preferencje klientów dotyczące tego parametru.
 • SIŁOWNIKBoxlifter w swoich urządzeniach stosuje siłowniki własnej produkcji. Takie rozwiązanie daje nam pewność, że siłownik został dobrany prawidłowo i jest dopasowany do odpowiednich obciążeń.
 • BLOKADA POJEMNIKABlokada pojemnika w naszych wywrotnicach jest dopasowywana tak, aby była kompatybilna z pojemnikiem. Produkt może być wysypywany poprzez krótszy bok pojemnika lub poprzez dłuższy bok pojemnika. Dobór rozwiązania jest analizowany podczas prac nad projektem wywrotnicy.
 • SYGNALIZACJA OPUSZCZANIAKażda wywrotnica spełnia wymogi BHP i posiada dźwiękową sygnalizację opuszczania. Możliwe jest również zamontowanie sygnalizacji świetlnej lub siatek osłonowych, które dodatkowo poprawią bezpieczeństwo pracowników.
 • DODATKOWE AKCESORIAIstnieje możliwość zaprojektowania i wykonania dodatkowych akcesoriów, takich jak przesypowy stół roboczy, przystawka z lejem dzielącym do 2 cymbrów. Takie dodatkowe elementy mogą okazac się bardzo wygodnym rozwiązaniem.
 • ZASTRZEŻENIA PRAWNEInformacje na temat produktów na stronie www.boxlifter.eu oraz w ofertach ogólnych mogą się różnić się od specyfikacji maszyn oferowanych w sprzedaży. Wiąże się to z indywidualnymi życzeniami klienta i zmianami konstrukcyjnymi. Boxlifter zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w danych technicznych i wyglądzie maszyn, bez wcześniejszego uprzedzenia. Wszystkie dane zawarte na naszych stronach służą jedynie celom informacyjnym i nie mogą być podstawą roszczeń prawnych.
powrót
© Boxlifter. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk